DPM — Direct Part Marking

DPM (от англ. Direct Part Marking) — пряме маркування компонентів (метал, дерево, пластик, ламінований картон, скло). Інформація наноситься безпосередньо на поверхню виробу. Технологія DPM маркування застосовується в автомобільній, аерокосмічній, електронній промисловості для автоматизованого збору даних та захисту від помилок.

DPM — Direct Part Marking

Пряме маркування гарантує контроль та відстеження виробів на всіх частинах життєвого циклу: проектування, виготовлення, складування, збирання, обслуговування, заміна, утилізація. Для нанесення прямого кодування на вироби застосовується різні технології: краплеструменеве маркування, голкоударне маркування, маркування прокресленням, лазерне маркування, хімічне та гальванічне травлення.

DPM — Direct Part Marking

Для зчитування кодів застосовуються сканери DPM кодів та термінали збору даних, створені на їх основі. Технологія DPM гарантує довговічність маркування, а також дозволяє виробникам ідентифікувати кожну деталь, при цьому, маркування залишається читабельним протягом всього терміну служби виробу.

DPM — Direct Part Marking

Задати питання

Viber Avtoves.UA