Товари та послуги

Ваги та ваговий облік — це спеціалізація компанії «Автовес». Якщо вам необхідно купити ваги, підібрати ваги, вибрати ваги, підключити ваги до комп`ютера або автоматизувати ваговий облік — ви перебуваєте на потрібному сайті! При виборі ваг необхідно враховувати, що це важливий, але не єдиний елемент системи обліку підприємства. Наші фахівці допоможуть підібрати ваги з урахуванням особливостей бізнесу, підключити ваги до комп`ютера, автоматизувати робочі місця.

Компанія «Автовес» пропонує рішення для зважування та автоматизації вагового обліку.

На нашому сайті ви можете замовити та купити ваги промислові, вагодозуюче обладнання, ваговимірювальні системи.

Комп`ютерні вагомаркувальні комплекси, які пропонує наша компанія, дозволяють робити зважування, фасування та маркування різних партій продукції. Для кожного замовника надається індивідуальний дизайн етикетки та її наповнення. Зараз робота на експорт - один з напрямів, який розвивається. Наші рішення дозволяють виконувати друк етикеток будь-якою мовою!

Доставка здійснюється компаніями-вантажоперевізниками з Дніпра по всіх областях України: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська, Чернівецька.

Точна вага — основа довіри у бізнесі!

☎ (050) 054-55-36
Viber Avtoves.UA