Автомобільні ваги купити

Як купити або як вибрати автомобільні ваги? Таке питання ставлять ті, хто вже зрозумів свою потребу у цьому обладнанні. Деякі до сих пір зважують «по-старому» умовно та на око камазами або кразами. Головне питання при покупці ваг — що ви будете зважувати, який продукт, товар або сировину? Від цього залежить тип ваг, вид встановлення, дискретність та похибка.

АКСІС 15-П — ваги автомобільні підкладні. Всі, хто хоче купити автомобільні ваги, цікавляться цією моделлю. У першу чергу звертають увагу на ціну. Але у розмові з замовником з'ясовується, що дана модель ваг не відповідає заявленим вимогам до характеристик. У ваг АКСИС 15-П досить велика похибка. Якщо ви зважуєте дешевий вантаж, потрібно знати загальну вагу або чи перевантажена машина, тоді ці поосні ваги відмінний варіант. Але якщо ж ви купуєте автоваги для облікових операцій та вам важлива точна вага, тоді краще зупинити свій вибір на повнорозмірних автомобільних вагах. Похибка поосних ваг може коливатися у рамках 100-200 кг. А +/- 200 кг дорогої сировини або продукції у загальному підсумку призводять до суттєвих фінансових втрат та розбіжностей в обліку.

Стаціонарні ваги для зважування у статиці забезпечать стабільні показання зважування з мінімально допустимою похибкою. Якщо ви використовуєте ваги сезонно або необхідно перевезти в інше місце, тоді Оптима-S або Оптима-В саме ваш варіант. Ці повноцінні стаціонарні ваги розбираються та монтуються всього за 3-4 години. Для встановлення таких ваг не обов'язково заливати фундамент. Мінімальні умови для розташування таких ваг — аеродромні плити.

Комплект постачання ваг практично у всіх однаковий (вагова платформа, тензодатчики, ваговий індикатор), але всі ваги відрізняються функціоналом, типом та розміром платформи, якістю металу та технологією заливки бетону. Купуйте ваги тільки від перевірених виробників.

Автомобільні_ваги_купити

Оптима-В — автомобільні ваги колійного типу. Платформа складається з металевої рами та залізобетонних модулів проїжджої частини. Спеціальний мостовий бетон заливається тільки у заводських умовах на вібростолі з пропарюванням, а також з додаванням водовідштовхувальних присадок. При виготовленні таких ваг дотримується технологія досягнення необхідної міцності бетону.

Оптима-S — автоваги з повнорозмірною металевою платформою.

Задати питання

Telegram Avtoves.UA Viber Avtoves.UA