Інформаційно-вимірювальна система (відбраковування по вазі)

Приватне акціонерне товариство «СКФ Україна», яке входить у корпорацію SKF є єдиним в Україні виробником роликових конічних підшипників та компонентів до них. На сьогодні підприємство поставляє підшипники у країни СНД та Європи, а також у країни Азії та Америки. «СКФ Україна» є основним постачальником конічних підшипників для провідних автомобільних та тракторних заводів СНД (ГАЗ, КАМАЗ, МАЗ, МТЗ, КрАЗ та інші), потужним постачальником підшипників для конвеєрних заводів-лідерів-виробників автомобільної техніки Європи, Америки та Азії, а також надійним постачальником компонентів (кілець після токарного оброблення, сепараторів та роликів) для заводів корпорації SKF.

Фахівці компанії «Автовес», за завданнями замовника, запропонували та розробили інформаційно-вимірювальну систему обліку та відбраковування підшипників за вагою.

Відбраковування по вазі

Головний елемент даної системи — ваги ТВ1-15-1-(400х400)-12ер з рольгангом.

Відбраковування по вазі

Ваги застосовуються для контролю зважування підшипників у заданому діапазоні.

Відбраковування по вазі

У разі невідповідності виробу заданим параметрам гідравлічний бракувальник скидає підшипник у кошик для браку. Всі показання з ваг передаються в облікову програму, ведеться аналітика зважувань та відсоток браку. За даним процесом також можна стежити віддалено.

Задати питання

Товари

Telegram Avtoves.UA Viber Avtoves.UA