Наші партнери

Український виробник ваг — науково виробниче підприємство «Техноваги». Виробництвом ваг підприємство займається з 2002 року, має власні виробничі потужності та випробувальну лабораторію.

Дозавтомати — Кіровоградський завод вагодозуючого обладнання.

Kern & Sohn GmbH — німецький виробник ваг.

Компанія Mettler Toledo — один з найбільших у світі виробників вагового обладнання: лабораторних та торгових ваг, платформних ваг та систем динамічного зважування, автомобільних та вагонних ваг.

Південнокорейська компанія ACOM — виробник електронних ваг.

AxxonSoft (раніше ITV) — компанія спеціалізується в області розробки інтелектуальних інтегрованих систем безпеки та відеоспостереження.

Certus (ЦЕРТУС) — виробник електронних ваг та комплектуючих.

Компанія Dibal — експерти у галузі зважування та маркування рішень для роздрібної торгівлі та промислового сектора з 1985 року.

Компанія EHP-Wägetechnik GmbH (Німеччина) — виробник кранових ваг.

Компанія ESIT першою у Туреччині почала виробляти вагові термінали, засоби контролю та датчики навантаження.

Компанія JADEVER Scale Co., Ltd. Основна продукція компанії — це високоточні ваги та ваговимірювальні пристрої.

Zebex спеціалізується на виробництві та продажі всього діапазону CCD та лазерних сканерів, мобільних терміналів збору даних, а також систем автоматичної ідентифікації (AutoID).

Американсько-китайська компанія ZHONGHANG ELECTRONIC MEASURING INSTRUMENTS CO.LTD (ZEMIC) заснована у 1965 році. Випускає, тензометричні обладнання — тензорезистори, компенсаційні резистори, аксесуари для роботи з тензорезисторами, тензометричні датчики ваги, системи зважування літаків, автомобільні вагові комплекти, автомобільні випробувальні стенди та ін.

Компанія «КОДА» — провідний виробник та дистриб’ютор на ринку вимірювальної техніки в Україні.

МАССА-К — виробник електронних ваг.

Будь-який бізнес — це завжди командна гра та надійні партнерські відносини. Представляємо вам наших партнерів — це ті люди та організації, завдяки яким компанія «Автовес» розвивається та досягає новіх вершин успіху.

Задати питання

Viber Avtoves.UA