Acom

Компанія Acom створена у березні 1997 року. Головний офіс та виробництво знаходиться у Південній Кореї. Компанія розробляє та виготовляє вся для комерції, виробничих підприємств та лабораторій. Деякі ваги, наприклад, рахункові та лабораторні користуються особливою популярністю у покупців.

Acom

Компанія Acom використовує у своїх електронних вагах комплектуючі власної розробки та виробництва, в тому числі такі ключові деталі, як тензодатчики, підсилювачі слабкого сигналу, аналого-цифрові перетворювачі та інші. Все це дозволяє контролювати якість електронних ваг ACOM з початкового етапу виробництва, а також значно знизити витрати при експлуатації та вартість сервісного обслуговування.

Acom

Ваги ACOM успішно зарекомендували себе на ринках багатьох країн, в тому числі США та Австралії. Їх відрізняє висока якість, надійність, використання останніх наукових досягнень, зручність в експлуатації. Всі електронні ваги Acom сертифіковані Держстандартом для застосування на території України та внесені у Держреєстр, а також мають міжнародний сертифікат якості ISO 9002 та сертифікат OIML.

Сайт компанії: www.acominc.co.kr/en/

Задати питання

Telegram Avtoves.UA Viber Avtoves.UA