Zebex

Тайванська компанія Zebex Industries Inc була заснована у 1986 році на Тайвані та займається виробництвом високоякісного обладнання для автоідентифікації. Продукція компанії — сканери штрих коду, термінали для збору даних, системи автоматичної ідентифікації, які високо цінуються в Україні та за її межами.

Zebex

Вся продукція компанії виготовляється на базі сучасних технологічних рішень з використанням новітнього обладнання та на всьому етапі виробництва проходить ретельну якісну перевірку. У 1998 році був отриманий сертифікат ISO 9001: 2015 і з того часу безперервно розширюється перелік отриманих галузевих сертифікатів та свідоцтв про акредитацію. Компанія ZEBEX постійно вкладає кошти у розвиток та вдосконалення виробництва.

Zebex

Компанія ZEBEX виробляє свою продукцію тільки на своїх заводах на Тайвані, систематично підвищуючи ефективність виробничих процесів, щоб випускати продукцію незмінно високої якості. Комплектуючі ретельно перевіряються на відповідність усім необхідним стандартам безпеки та захисту навколишнього середовища, а вся продукція піддається строгому тестуванню на довговічність та надійність.

Zebex

Сайт: www.zebex.com

Задати питання

Telegram Avtoves.UA Viber Avtoves.UA