Техноваги

ТОВ науково-виробниче підприємство «Техноваги» — український виробник ваг. Підприємство засноване у 2002 році й займається виробництвом та продажем автомобільних, вагонних, лабораторних, бункерних, кранових та промислових ваг, дозаторів, калібрувальних гир, фасувальних та пакувальних автоматів.

НВП «Техноваги»

У 2011 році у м. Львові був побудований власний сучасний новий завод, що забезпечило збільшення виробничих площ до 7 тис. кв. м. Це дозволило застосувати сучасні виробничі технології та значно наростити виробничу потужність. Володіючи штатом висококваліфікованих інженерів, конструкторів, програмістів (який становить четверту частину від усього колективу), підприємство забезпечує поєднання високої якості продукції та оптимальних цін.

НВП «Техноваги»

НПП «Техноваги» має повний цикл виробництва ваг — починаючи від проектування до серійного виробництва ваг. Підприємство поставляє не тільки вагові системи або технологічне обладнання, а й об'єднує технологічні модулі у комплекси та технологічні лінії, розробляє системи обліку сировини та готової продукції, використовуючи ліцензійне програмне забезпечення та власне програмне забезпечення. Монтажні бригади компанії «Техноваги» здійснюють монтажні та пусконалагоджувальні роботи по всій Україні.

НВП «Техноваги»

НВП «Техноваги» також є ексклюзивним представником фірми «Radwag» (польського виробника вагової техніки) в Україні.

Ваги «Radwag»

Контакти

Задати питання

Продукція марки Техноваги, Украина на нашому сайті:

Товари

Telegram Avtoves.UA Viber Avtoves.UA