ZEMIC

Спільна американсько-китайська компанія ZHONGHANG ELECTRONIC MEASURING INSTRUMENTS CO.LTD (ZEMIC) була заснована у 1965 році. Компанія є найбільшим виробником тензодатчиків та тензорезисторів в Китаї, та одним з найбільших виробників та постачальників обладнання для виміру ваги у світі.

ZEMIC

Компанія випускає тензометричне обладнання: тензорезистори, компенсаційні резистори, аксесуари для роботи з тензорезисторами, тензометричні датчики ваги, системи зважування літаків, автомобільні вагові комплекти, автомобільні випробувальні стенди та ін. Виробниче обладнання компанії дозволяє забезпечувати повний цикл виробництва тензодатчиків, починаючи від проектування та виробництва тензорезисторів, та закінчуючи кінцевими випробуваннями готового продукту.

Датчики ZEMIC

До складу групи входять три заводи та компанії: у Китаї - ZEMIC CO. LTD. (www.zemic.com.cn), у США - ZEMIC (www.zemic.us), в Європі - ZEMIC EUROPE B.V. (www.zemic.nl), а також представництва у багатьох країнах світу.

ZEMIC

Компанія «ZEMIC» має велику кількість сертифікатів якості та сертифікатів метрологічних випробувань: сертифікати з метрології «OIML», «NTEP», сертифікати вибухозахищеності «Ex» та «ATEX», сертифікати якості ISO 9001. Датчики ZEMIC внесені до державного реєстру України, Росії, Казахстану, Республіки Білорусь та багатьох інших країн.

Задати питання

Telegram Avtoves.UA Viber Avtoves.UA