Jadever

Jadever Scale Co., LTD

Jadever

Тайванська компанія JADEVER Scale Co — це один зі світових лідерів з виробництва вагового обладнання. Компанія була заснована у 1986 році та своєї багаторічною практикою та позитивними відгуками клієнтів домоглася всесвітньої популярності. Постійно розширюється модельний ряд продукції відповідно до потреб своїх клієнтів. У кожній новій серії ваг використовуються передові матеріали, втілюються у життя нові розробки.

Jadever

Система управління якістю на підприємстві Jadever сертифікована відповідно до вимог стандарту ISO9001. Вся продукція відповідає вимогам міжнародних організацій CE і OIML, а також вимогам безсвинцевого виробництва RoHS. Ваги JADEVER експортуються у країни Північної та Південної Америки, Африки, Європи, СНД, Азії, Австралії.

Ваги Jadever

Jadever проводить політику, засновану на чотирьох стовпах: дисципліна, чесність, знання та інновації. У даний час головний офіс компанії Джадевер  знаходиться у Тайбеї, а також у компанії є філії у п'яти китайських містах: Сяминь, Шанхай, Шеньчжень, Ухань та Тяньцзінь та одна міжнародна філія в м. Маркхам, Канада.

Сайт: www.jadever.com

Задати питання

Продукція марки JADEVER, Тайвань на нашому сайті:

Telegram Avtoves.UA Viber Avtoves.UA