Автоматизація обліку та бізнесу

Під автоматизацією обліку розуміється комплекс методів та засобів, спрямованих на спрощення та прискорення виробничого процесу, а також на зниження впливу антропогенних факторів та поліпшення умов праці персоналу.

Навіщо потрібна автоматизація обліку?

Основною метою є збільшення показників економічності та ефективності виробничих процесів (приросту прибутку, коефіцієнта рентабельності, окупності інвестицій та ін.), рівня безпеки об'єктів, що охороняються, та замовників.

Процеси автоматизації на виробництві та в торгівлі вимагає комплексного підходу. Невіддільною складовою цього є спеціальні облікові програми. До найбільш поширених та ефективним програмних засобів відноситься лінійка ПЗ 1С. Саме обладнання при цьому може бути різних конфігурацій та видів. Все залежить від типу виробленої продукції та сфери діяльності підприємства.

Автоматизація бізнесу — це встановлення та впровадження високотехнологічного обладнання та спеціалізованого ПЗ в торговий процес. Ці заходи проводяться з метою збільшення ефективності технічних засобів та трудових ресурсів. Крім того, автоматизація бізнесу — це ще й контроль фінансових та товарних потоків, точна та своєчасна інформація про наявність (залишки) товару у торговому залі та на складі.

Впровадження автоматичного керування техпроцесами дозволяє контролювати повний хід випуску продукції. В результаті вплив людського фактора буде зведено до мінімуму. В обов'язки співробітника буде входити лише прийняття найбільш відповідальних рішень.

До основного обладнання для автоматизації обліку відносяться різні види електронних ваг, камери відеоспостереження, РРО, сканери штрих-коду, термінали збору даних, принтери етикеток та інші пристрої.

Задати питання

Telegram Avtoves.UA Viber Avtoves.UA