Mettler Toledo

МЕТТЛЕР ТОЛЕДО — це транснаціональна корпорація, найбільший у світі виробник лабораторного, промислового та торгового обладнання для виміру ваги. Компанія займає провідні позиції у розробці та виробництві аналітичних приладів для лабораторій та промисловості. Вся продукція МЕТТЛЕР ТОЛЕДО виготовлена відповідно до міжнародного стандарту якості ISO9001 та екологічної безпеки ISO14001.

Mettler Toledo

Компанія Меттлер була заснована у 1945 році в містечку Кюцнахт-на-Цюріхзеї (Швейцарія) інженером Ерхардом МЕТТЛЕР. Доктор Ерхард Меттлер розробив та вперше у світі освоїв серійний випуск одночашкових аналітичних ваг, які прийшли на зміну класичним двохчашковим вагам. У 1989 році фірма Меттлер придбала всі акції корпорації Toledo Scales (Толедо Скейл) — найбільшого американського виробника промислових ваг, заснованого у 1901 році. Саме з 1989 року компанія стала називатися Mettler Toledo.

Mettler Toledo

Корпорація представлена у 120 країнах світу, причому, більш ніж у 40 з них є власні підрозділи. Заводи розташовані у США, Німеччині, Великобританії, Швейцарії та в Китайській Народній Республіці. Це дає можливість компанії бути поруч зі своїми клієнтами не тільки з точки зору логістики, а й адаптації до місцевих завданням. Штаб-квартира компанії розташована у швейцарському місті Грайфензее.

Ваги Mettler Toledo для самообслуговування

На нашому сайті продукція Mettler Toledo представлена у наступних розділах

Сайт компанії: http://us.mt.com

Задати питання

Продукція марки Mettler Toledo, Швейцария на нашому сайті:

Telegram Avtoves.UA Viber Avtoves.UA