Аналітичні ваги - виняткова точність

Аналітичні ваги — це різновид ваг, які використовуються для вимірювання маси з високою точністю. Максимальне навантаження для таких ваг — від 2 г до 510 г, їх дискретність — від 0,001 мг до 0,1 мг. Аналітичні ваги дуже чутливі та потребують захисту від потоків повітря за допомогою вітрозахисного ковпака. Завдяки ковпаку зменшується час стабілізації, швидше відображається результат. Такі ваги мають I спеціальний клас точності.

Аналитические весы — исключительная точность

Аналітичні ваги — точний результат за секунди

Деякі надточні ваги дуже чутливі до вібрацій, а це проблема для стабільно якісних результатів зважування. Деякі моделі таких ваг мають вбудовані електронні фільтри та завдяки їм зважування стає більш ефективними. Таких фільтрів немає у звичайних лабораторних вагах II класу точності.

Де необхідно використання аналітичних ваг

Ваги аналітичні електронні, які ще іноді називають лабораторними, призначені для кількісного аналізу зразків.

За допомогою таких електронних ваг найчастіше виконують:

Аналитические весы

Калібрування аналітичних ваг

Калібрування забезпечує точність ваг та їх відповідність необхідним стандартам. Документальне підтвердження про калібрування свідчить про якість вимірювань, калібрування виконується регулярно протягом всього терміну експлуатації ваг. Калібрування ваг не слід плутати з регулюванням. Калібрування аналітичних електронних ваг повинно проводитися після кожного регулювання або ремонту.

Аналитические весы

Який найменша границя зважування для аналітичних ваг

Кожні аналітичні ваги характеризуються особливим значенням мінімальної ваги, залежних від параметрів датчика ваги, його розташування та умов навколишнього середовища. Найменша границя зважування — це межа точності приладу. Нижче цього значення відносна невизначеність вимірювання (абсолютна невизначеність вимірювання, поділена на навантаження, зазвичай вказується у відсотках) перевищує допустиму похибку зважування, і результат не може бути вірогідним. Щоб знайти значення мінімальної ваги, необхідно оцінити невизначеність вимірювання на даному приладі в конкретних умовах. Можна також оцінити відтворюваність — основне джерело помилок при зважуванні маленьких зразків — за допомогою невеликої гирі, вага якої не перевищує 5% від максимально допустимого навантаження.

Аналитические весы

Важливо правильно готувати зразки та уважно обробляти дані. Достовірні результати починаються з точного зважування!

Коли не можна поступатися в якості та необхідні високі метрологічні характеристики, довговічність та зручність експлуатації — ідеальним вибором стануть аналітичні ваги RADWAG. Терезів від цього виробника буде достатньо для виконання будь-яких аналітичних процедур.

Задати питання

Telegram Avtoves.UA Viber Avtoves.UA